Tokyo Ghoul RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TXT RPG. Zapojte se do věčného souboje mezi Ghouly a CCG.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?

 

 Kasai Akio

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kasai Akio
Ghoul S
Kasai Akio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 10. 07. 17

Kasai Akio Empty
PříspěvekPředmět: Kasai Akio   Kasai Akio Icon_minitimeThu Jul 13, 2017 1:42 am

Jméno: Akio Kasai
Přezdívka: Lišák
Rasa: Ghoul
Úroveň: S
Pohlaví: Muž
Věk: 18
Narození: 30.5.
Povolání: Student psychologie a sociologie, brigádník - rozváží pizzu

Výška: 176,66 cm
Váha: 61 kg

Povaha: Akio je velmi příjemný společník s milým úsměvem, hromadou vtípků na skladě a pevnými nervy. To platí jak v jeho interakcích s ghouly, tak s lidmi. Špatně si pamatuje jména. Je to nenapravitelný pacifista, ale jakmile mu nezbývá jiná možnost, dokáže tvrdě udeřit. Zastává se slabších a nevinných. Ze všech konfliktů se snaží dostat bez zbytečných bojů a násilí. Kvůli tomu si vyrobil měnič hlasu, aby se mohl bez odhalení bavit i s Holubama. Je loajální a umí držet jazyk za zuby. Rád provokuje různými urážkami a vtípky ostatní, ale nikdy to nemyslí vážně. Vlastně je vážný jen výjimečně. Je taky velmi umělecky založený. I když je přátelský ke všem, opravdových kamarádů má jen pár. Konkrétně dva, kterým bezmezně věří a nikomu nedovolí jim ublížit. I přes jeho kreativní nadání nade vše miluje psychologii, sociologii a vše kolem toho. Vždy ho to vše tak fascinovalo. Může být docela osina v zadku, pokud si ho nějakým zázrakem znepřátelíte. Můžete od něj čekat také nějaký druh pokárání, pokud děláte něco, co je "nefér", ať už vůči němu nebo vůči někom jiném. Obzvláště pokud ten někdo je jeho dobrý kamarád nebo je jakýmkoliv způsobem znatelně slabší než vy v konkrétní situaci. Nesnáší nespravedlnost. Nemá skoro žádnou sebedůvěru a své nejistoty se snaží schovat za maskou veselého bezstarostného kluka. Nesnáší samotu. Bojí se ztráty jeho nejbližších a úpadku ve věčné zapomnění. Závidí. Závidí lidem, že se nemusejí potýkat s tím, s čím se potýkají ghoulové. Závidí jim jejich klidné životy. Závidí jim a chce k nim co nejlíp zapadnout.

Vzhled: Má rezavé vlasy a jantarové oči. Je mírně vysportované postavy, ale žádný svalovec to není. Když na sobě nemá školní uniformu, většinou je oblečený v něčem volném a pohodlném (tepláky, velký trička, mikiny). Obléká se v přírodních barvách často obohacených o nějakou tu oranžovou či červenou.
Jeho "bojový oblek" je plný různých odstínů šedé a jako oživení přidal červenou kapuci a rukavice. Jeho maska je oranžová tvář lišky s červeným značením na čele a kolem otvorů pro oči. Jelikož si masku dělal sám, dostal příležitost si ji vylepšit podle sebe. To zahrnuje vbudovaný měnič hlasu a částečné přudělání masky k obleku, což zabraňuje jejímu snadnému sundání.
Minulost: (Hele, aktuálně je 1:41 ráno a já na tohle už fakt nemám sílu. Tuhle registraci dělám už pátej den a jsem úplně zničená. Přísahám, že umím psát, ale teď už to prostě chci skončit, takže to bude dost odfláklý. Prostě měj slitování s touhle částí.) Akio se narodil dvoum rinkaku ghoulům jako plánované dítě. Měl klidné dětství, hodně koníčků, hodné rodiče. I přes to všechno v sebe nemá skoro žádnou sebedůvěru. Je velmi sociální a byl i jako dítě, to dělalo jeho rodičům starosti (báli se, že se prozradí), a proto se na jeho sociální interakce s lidmi zaměřili (ale v tom ostatním taky nezaháleli). Naučili ho, že lidi nemusí zabíjet, aby se mohl najíst a celkově ho vychovávali tak, aby na sebe nepřitahoval pozornost CCG. Vedli ho k tomu, aby byl spravedlivý a trpělivý. (Ptáš se, proč? Já nevím, zeptej se jich, protože já jsem na to moc unavená.) Jeho první maska se mu nelíbila, a tak ji v pozdější době vyhodil a udělal si jinou podle sebe. Jediný, co v životě udělal zajímavýho je to, že když se jednou poflakoval v noci po okolí (jeho klasická večerní aktivita aka rande s jeho maskou aka procházka s maskou na ksichtu), tak viděl v postranní uličce, jak malá holčička a mírně starší klučina ustupují před jakýmisi dvěma pány s kufříkama. Kluk odhalil svoje bikaku kagune a s výhružným postojem se postavil před svou sestru. Začal říkat něco o tom, ať je nechaj bejt, že stačilo, že jim zabili rodiče, když na něj jeden z vyšetřovatelů zaútočil. Akio ho zastavil. Nejdřív se je snažil přesvědčit, ať odejdou a nikomu se nic nestane, ale když na něj oba zaútočili, nakonec je oba v sebeobraně zabil. Unikl jak on, tak ty děti, ale už je víckrát neviděl. Pak ještě zabil pár holubů ve vynucených bojích, kdy stál poboku Katsumi. Jeho názor na ní: "Je to docela fajn holka...a safra dobrej bojový partner." (Projde mi to?? Prosím povol mě... když na tom budeš trvat, tak tu minulost upravím, ale teď ne. Prosím s timhle se už štvu strašně dlouho a Katsumi je na mě už dozajista naštvaná, že mi to trvá tak dlouho... nestěžuj mi to ještě ty, už tak mě moje lenost skoro přemáhá. Buď milosrdný. Děkuju.)

Rodina: Otec - Kasai Toshiro
Matka - Kasai (Hikaru) Natsuko

Zájmy: Čtení, kreslení, nic nedělání, zpěv, hra na kytaru, poslech hudby, dlouhé bezcílné procházky, parkour.

Kagune
Typ: Rinkaku
Schopnosti: Akiovo kagune se může změnit na jakési "nože" nebo se ve špičce přeformovat to tvaru hrotu šípu. Všechna čtyři chapadla se také můžou spojit do jednoho silnějšího, ale jinak nic výjimečného.
Vzhled kagune: Jsou to čtyři klasická rinkaku chapadla (viz Rize) od kakuhou ke špičce přecházející z červené přes oranžovou až po žlutou.

Ostatní Schopnosti:
Regenerace - Jakožto rinkaku má Akio velmi dobrou regeneraci a hodně toho vydrží.
Síla - Akiovo kagune mu umožňuje soupeře zasáhnout velmi brutální silou (klasický rinkaku).
Rychlost - Jeho rychlost je mírně nadprůměrnější, než by se od majitele stejného kagune dala očekávat, ale není to žádný zázrak.
Výdrž - Má dobrou výdrž (dokáže se dlouho dobu úspěšně vyhíbat útokům a v boji se rozhodně brzo neunaví).
Pomalé trávení (není to úplně schopnost, spíš zajímavost) - Akiovo trávení je z jakéhosi důvodu pomalejší, než u ostatních ghoulů. Nemusí tedy lidské jídlo vyzvracet krátce po jeho konzumaci a líp tak navodí dojem, že je člověk, a ne ghoul. Toto má ovšem své nevýhody a to, že z lidského masa dostává postupně a pomalu menší dávky energie a často se tato doba "netřeba zvracet" mění (to má za následek občasné nechtěné ztrávení a následné...následky). <-- [Pokud tohle jakkoliv vadí, jsem ochotná to vymazat. Stačí říct.]

Známosti: Kamarádí se Roiyaru Sachihirem (Nemusím pro něj mít taky registraci, že ne?) a Gina Katsumi.
Návrat nahoru Goto down
Lucas the One eyed King
Ghoul - SS
Lucas the One eyed King


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 07. 17

Kasai Akio Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kasai Akio   Kasai Akio Icon_minitimeThu Jul 13, 2017 2:18 am

Ty závorky jsou boží. Very Happy Ale máš POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
 
Kasai Akio
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tokyo Ghoul RPG :: Hlavní :: Postavy-
Přejdi na: